Link4

Dlaczego warto ubezpieczyć swoją nieruchomość?

Dom jest to azyl, w którym każda osoba wypoczywa po ciężkim dniu pracy. To właśnie w nim spędzamy najwięcej czasu z najbliższą rodziną. Dlatego każda nieruchomość powinna być ubezpieczona od wszelkich nieprzewidzianych zdarzeń. Jest to podstawowa forma ochrony domu, w ten sposób dbamy o to, co mamy. Dzięki polisie ubezpieczeniowej zabezpieczam nieruchomość przed wszelkimi negatywnymi skutkami zdarzeń losowych, które mogą się przytrafić każdemu. Tego typu ubezpieczenie jest wymagane przez bank w celu zabezpieczenia murów domu przed pożarem czy powodzią. Ubezpieczenie nieruchomości nie tylko stanowi zabezpieczenie przed powodzią, pożarem, lub włamaniem do domu i kradzieżą cennych rzeczy. Ubezpieczenie nieruchomości niesie za sobą wiele udogodnień jak ochronę wyposażenia mebli, sprzętu AGD/RTV, czy innych pamiątek. Link4 daje gwarancje klientowi, że dom jest zabezpieczony, a w razie powstania szkody ubezpieczyciel zagwarantuje wszelką pomoc fachowców w celu usunięcia problemów oraz szybką pomoc finansową.

Jakie czynniki są naprawdę ważne podczas ubezpieczania nieruchomości?

Polisa ubezpieczeniowa dla domu i mieszkania obejmuje zniszczenie, utratę lub uszkodzenie mienia. W jaki sposób należy to rozumieć? Odszkodowanie za szkody jak pożar, awaria instalacji elektrycznej, zalanie, czy włamanie do domu, przysługuje każdemu ubezpieczonemu w trakcie trwania polisy. Jeżeli zdecydujemy się na zakup ubezpieczenia nieruchomości, należy bardzo dokładnie zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Znajduje się tam katalog zdarzeń losowych, które stanowią uprawnienie do otrzymania rekompensaty. W ten sposób można poznać szczegóły warunków wypłaty, a także sumy ubezpieczenia.

Dodatkowe ubezpieczenie nieruchomości w Link4

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Link4 posiada w swojej ofercie pakiet rozszerzający podstawowe ubezpieczenie. Dzięki niemu jeszcze mocniej zadbasz o swój dom lub mieszkanie. Ubezpieczenie od ochrony mienia pozwoli na uzyskanie odszkodowania w momencie, kiedy nastąpi kradzież ruchomości, które są na stanie w domu lub mieszkaniu. Dodatkowy pakiet to także zabezpieczenie przed zalaniem sąsiada lub przypadkowe uszkodzenie mienia innej osoby podczas gry w piłkę. Usługa Assistance pozwoli wezwać fachowców, którzy naprawią każdą szkodę w domu od instalacji elektrycznej po hydraulikę.