Link4

Jak ubezpieczyć swoją nieruchomość w Link4?

Polisa Ubezpieczeniowa Dom obejmuje swoim zakresem nie tylko mieszkanie, czy też dom oraz wszystko, co znajduje się w środku, lecz również domki letniskowe. Należy zadać sobie pytanie, co można ubezpieczyć? Polisa obejmuje ochroną nieruchomość oraz pomieszczenia, które do niej przynależą takie jak strych, piwnica, miejsce parkingowe. Można również ubezpieczyć mienie ruchome jak meble, sprzęt AGD/RTV, ubrania, sprzęt sportowy i fotograficzny, biżuteria, antyki, działa sztuki. Dzięki ubezpieczeniu w Link4 ze strony superpolisa.pl można zapewnić sobie kompleksowe ubezpieczenie swojej nieruchomości i mieć całkowity spokój, że w momencie jak coś się stanie, jesteśmy całkowicie zabezpieczeni. Dom stanowi dla każdego oraz spokoju i jest miejscem, w którym odpoczywamy i relaksujemy się wraz z rodziną. Polisa ubezpieczeniowa stanowi podstawową formę zabezpieczenia naszej nieruchomości, w ten sposób dbamy o to, co posiadamy.

Szeroka ochrona nieruchomości w Link4

Wykupując polisę ubezpieczeniową w Link4 klient, zabezpiecza się przed finansowymi konsekwencjami różnych zdarzeń losowych mogących się przytrafić każdemu. Tego typu ubezpieczenie bardzo często jest wymagane przez banki podczas uruchamiania kredytu hipotecznego. Głównym celem jest zabezpieczenie murów mieszkania lub domu przed pożarem i powodzią. Link4 oferuje również zakup dodatkowego pakietu ubezpieczenia, który rozszerza jego podstawowa wersję o dodatkowe elementy jak ubezpieczenie mebli, różnych pamiątek, wszystkich cennych rzeczy znajdujących się w domu. Link4 daje gwarancję, że dom zostanie w 100 bezpieczny, a w razie jakichkolwiek zdarzeń losowych, można liczyć na szybką pomoc finansową oraz wsparcie fachowców.

Czynniki wpływające na ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości obejmuje swoim zasięgiem zniszczenie, uszkodzenie lub utratę mienia. Co należy przez to rozumieć? Jeżeli w momencie trwania polisy ubezpieczeniowej Twojej nieruchomości pojawi się jakakolwiek szkoda, która spowodowana jest zdarzeniami losowymi jak pożar, awaria instalacji elektrycznej czy gazowej, wówczas ubezpieczyciel wypłaca sumę odszkodowania. Decydując się na zakup ubezpieczenia, należy przede wszystkim zapoznać się z tabelą Ogólnych Warunków Ubezpieczenia. Znajduje się tam katalog zdarzeń losowych uprawniających klienta do otrzymania odszkodowania.